KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13431097
nr 1343 1097
Etsning
G Borg. Signerad, "kastellholmen Stockholm". Motivet: 23x27cm
Utrop:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:32:07
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm